Dyżurka dzięki ludziom wielkiego serca

Czarnków Najnowsze Wydarzenia

 CZARNKÓW. Dzisiaj rano (8 marca), w Zespole Zakładów Opieki Zdrowotnej w Czarnkowie oficjalnie otwarto wyremontowaną dyżurkę pielegniarską na oddziale wewnętrznym żeńskim.

 

Pomieszczenia dyżurki od długiego czasu prosiły się o gruntowny remont. Wymagały nie tylko zakupu wyposażenia, ale również pomalowania i zmiany glazury.  Inwestycję nadzorował Krzysztof Wiza, prezes Fundacji “Zdrówko”.

-Taki remont nie byłby możliwy,  gdyby nie pomoc ludzi dobrej woli – podkreśla Wiza.

 -Modernizacja dyżurek pielęgniarskich jest dla nas bardzo ważna – dodaje Anna Łopatko, współzałożycielka  Fundacji “Zdrówko”.  -To wizytówka oddziału.  Miejsce pierwszego kontaktu pacjentów i odwiedzających z personelem.

Modernizacja nie tylko poprawiła wizerunek oddziału, ale także warunki pracy pielęgniarek.  A to wszystko dzięki sponsorom. Ich lista jest bardzo długa. Wszystkich można określić trzema słowami: LUDZIE WIELKIEGO SERCA.

Państwa wkład w to przedsięwzięcie jest nieoceniony – zwróciła się do obecnych na  dzisiejszej uroczystości sponsprów Anna Łopatko. -Jesteście przykładem na istnienie ludzi dobrej woli i wielkiego serca. Jeszcze raz w imieniu Fundacji serdecznie dziękujemy! 

(Red.)