W lipcu – pierwszy Festival Pokoleń w Czarnkowie! 

Czarnków Kultura Najnowsze Wydarzenia
CZARKÓW. 19 lipca na Placu Wolności w Czarnkowie odbędzie się Festival, który połączy nas Wszystkich! Organizatorem Festivalu jest firma Pro-Art Music & Events agency na czele z Dyrektorem Festivalu Kacprem Gruntkowskim. 
-To dla mnie wielki zaszczyt, że mogę stworzyć w Czarnkowie wydarzenie, które mam nadzieję zjednoczy ludzi z całego regionu. Dzięki ogromnemu zrozumieniu władz Miasta Czarnków, które objęło Patronat Honorowy nad Festivalem, powoli dopinamy całe wydarzenie. Nasz Festival to nie tylko muzyka, to ludzie, którym zapewnimy bezpieczeństwo, damy artystów,  a o atmosferę zadbają sami.  Jak sama nazwa wskazuje, każdy znajdzie coś dla siebie, nieważne czy jesteś młodszy czy starszy. Zabierzemy Cię w muzyczną podróż, tak abyś poczuł, że Festival jest dla Ciebie! Bo przecież muzyka łączy pokolenia! Jest mi bardzo miło, ponieważ dociera do Nas masa pozytywnych opinii, staramy się nieco zmienić dość patetyczny program rozrywkowy miasta, stąd też wyszliśmy na przeciw oczekiwaniom mieszkańców – mówi Kacper Gruntkowski.
Już niedługo ruszy sprzedaż biletów, które będzie można nabyć w biurach nieruchomości Furman, w Pile, Czarnkowie, Chodzieży.
W cenie 65 zł  oraz VIP 150 zł
Festwial rozpocznie sie o godzinie 19.00.
Zagrają:
Support- Zespół From
Mateusz Ziółko
Myslovitz
Beata i Bajm
Podczas wydarzenia dostępne będą punkty gastronomiczne.