Zajęcia z ekonomii dla najmłodszych w VIVO! Piła – kolejne warsztaty 6 maja!

Najnowsze Piła Wydarzenia

PIŁA. Jak mądrze wydawać pieniądze, rozsądnie oszczędzać i bezinteresownie pomagać? Czy wolontariat ma wartość? Te zagadnienia zostaną poruszone na kolejnych warsztatach edukacyjnych dla dzieci „Mali Przedsiębiorcy”, 6 maja w VIVO! Piła.

Codziennie, bez względu na wiek, uczymy się zarządzania finansami i innymi zasobami, które posiadamy. Najczęściej robimy to intuicyjnie, a przecież rozumienie podstaw ekonomii jest tak samo przydatne jak czytanie ze zrozumieniem czy pisanie. Podczas cyklicznych warsztatów „Mali Przedsiębiorcy” dzieci przedszkolne oraz maluchy z klas 1-3 poprzez gry i zabawy zapoznają się z podstawowymi pojęciami ekonomicznymi. Na drugich zajęciach, 6 maja, najmłodsi dowiedzą się jak planować wydatki, mądrze oszczędzać i pomagać innym w ramach wolontariatu. W specjalnie przygotowanych na tę okazję stacjach dzieci będą wykonywały określone zadania. Za ich zaliczenie dostaną zabawkowe banknoty, które później będą mogły wydać na atrakcyjne nagrody. W zrozumieniu tematyki przedsiębiorczości pomogą świnka Grosia i wiewiór Franek. Wszyscy uczestnicy zajęć otrzymają pamiątkowe certyfikaty i świnki-skarbonki na przyszłe oszczędności.

Warsztaty odbędą się w dwóch blokach – w godzinach 9:00 – 14:00 oraz 14:30 – 16:30. Zajęcia są dedykowane dla dzieci w wieku przedszkolnym i z klas I-III szkoły podstawowej.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Serdecznie zapraszamy!

 Zapisy indywidualne lub grupowe:

 Pawel Chodera 

pawel@smartkidacademy.com

 tel.  501 845 835

 Joanna Katyńska