Profesor Hanna Suchocka wspiera kandydaturę Andrzeja Grzyba

Najnowsze Polityka Regiony Wydarzenia

Prof. Hanna Suchocka, była prezes Rady Ministrów oraz ambasador RP przy Stolicy Apostolskiej udzieliła poparcia startującemu z miejsca nr 3 – pierwszemu Wielkopolaninowi na liście Koalicji Europejskiej – dr. Andrzejowi Grzybowi.

-Proszę Państwa, każde wybory są ważne, ale te wybory, do Parlamentu Europejskiego mają rzeczywiście szczególną ważność. Dlatego zachęcam wszystkich do pójścia i do oddania głosu na sprawdzonych kandydatów. Mamy wspaniałego kandydata jakim jest poseł Andrzej Grzyb. Jest to autentyczny kandydat z Wielkopolski zakorzeniony tutaj, znający doskonale Wielkopolskę, znający jej problemy ale także posiadający cechy, które są charakterystyczne dla wielkopolan: rzetelność, skromność a zarazem taką rozwagę. Jest także bardzo sprawdzonym i mającym świetną opinię parlamentarzystą europejskim. Warto na niego oddać głos – podkreśliła premier Suchocka.

-Dziękuję prof. Hannie Suchockiej za rekomendację i zaufanie. To bardzo ważne poparcie przed wyborami do Parlamentu Europejskiego od Premier z Wielkopolski, wieloletniej ambasador RP przy Stolicy Apostolskiej -powiedział Poseł do PE Andrzej Grzyb.

Link do nagrania: Rekomendacja prof. Hanny Suchockiej dla dr Andrzeja Grzyba w wyborach do PE – https://www.youtube.com/watch?v=X-Waa-kT4E4

Krzysztof Grabowski