DANCE FESTIVAL w Czarnkowie za nami

Czarnków Kultura Najnowsze Wydarzenia

CZARNKÓW. To były dwa dni z tańcem i muzyką. Na czarnkowskim rynku w piątek zagościło Disco Polo Night, w sobotę – Sunrise Dance Party.  Było super! Mega! Grubo! Itd… 

Zobaczcie, co się działo wczoraj na Sunrise Dance Party.

Szanowni uczestnicy Sunrise Dance Party VII edycji !Piszecie w wielu miejscach pod różnymi postami, że impreza Wam się bardzo podobała, że było MEGA, GRUBO itp. Podzielamy w pełni Wasze zdanie, bo te uważamy, że to była bardzo udana impreza, z czego nie ukrywając jesteśmy bardzo zadowoleni, bo jak sobie na pewno zdajecie sprawę, przygotowanie takiej imprezy to bardzo dużo pracy bardzo wielu osób i firm, a Wasze zadowolenie dodaje energii do dalszego działania.Fajnie by było mieć te wszystkie opinie w jednym miejscu. Dlatego zwracamy się do Was z gorącą prośbą, aby tutaj w jednym miejscu pod tym video z tej własnie edycji , podzielić się z nami Waszymi wrażeniami, czy się dobrze bawiliście i skąd do nas przybyliście i czy planujecie przybyć za rok ?Są to dla nas cenne informacje. Z góry dziękujemy za poświęcony czas 🙂 NIECH MOC BĘDZIE Z WAMI :)ps. zamieszczajcie tutaj też swoje zdjęcia lub filmiki, dla autorów najciekawszych przekażemy imprezowe smycze. (do odbioru w Urzędzie Miasta Czarnków lub prześlemy pocztą)

Opublikowany przez Sunrise Dance Party – Czarnkow Niedziela, 4 sierpnia 2019

A tak bawili się w piątek uczestnicy Dico Polo Night.

CZARNKÓW DANCE FESTIVAL trwa.Wczoraj festiwal rozpoczął się pierwszą imprezą Disco Polo Night, dzisiaj od 21:00 do 4 nad ranem odbędzie się druga festiwalowa impreza, czyli Sunrise Dance Party.Zapraszamy !Bilety na bramkach wejściowych w cenie 60 zł. A tak bawili się wczoraj do samego końca, czyli aż do 2:30 w nocy, uczestnicy Dico Polo Night na klimatycznym czarnkowskim rynku.

Opublikowany przez Czarnków – Miasto z Charakterem – główny fanpage Miasta Czarnków Sobota, 3 sierpnia 2019

(Red.)

VIDEO: CZARNKÓW- MIASTO Z CHARAKTEREM (fb)