Food Truck Festiwal w Trzciance

Najnowsze Trzcianka Wydarzenia

TRZCIANKA. W miniony weekend Biblioteka Publiczna i Centrum Kultury w Trzciance zaprosiła mieszkańców na I Festiwal Food Trucków. Dwudniowej imprezie dla amatorów smacznego jedzenia towarzyszyły również atrakcje dla „ducha”, m.in. koncert zespołu „Country Rock Band” oraz młodych wykonawczyń: Z. Przybyszewskiej i Z. Izydor. Festiwal Food Trucków był doskonałą okazją do spróbowania specjałów z różnych zakątków świata, m.in. kuchni bałkańskiej, meksykańskiej, czy azjatyckiej.

W niedzielę do Parku 1 Maja zawitało letnie kino plenerowe na leżakach. Licznie zgromadzona widownia miała okazję obejrzeć film „Everest” w reżyserii B. Kormákura. „Everest to spektakularny thriller akcji oparty na jednej z najtragiczniejszych w historii wypraw na Mount Everest, która miała miejsce w 1996 roku. Podczas wspinaczki na najwyższy szczyt świata członkowie ekspedycji stawiają czoło potężnej burzy śnieżnej.” (opis: filmweb)

Letni seans filmowy bardzo przypadł do gustu mieszkańcom Trzcianki, o czym świadczą pozytywne opinie m.in. na fanpagu BPiCK.

fot. L. Malicki UM Trzcianka

 

 

Fot. L. Malicki

 

fot. L. Malicki

Paulina Dukat