ZAWODY STRZELECKIE O PUCHAR PREZESA ZARZĄDU GŁÓWNEGO STOWARZYSZENIA EMERYTÓW I RENCISTÓW POLICYJNYCH

Czarnków Najnowsze Regiony

SARBIA. 36 zawodników rywalizowało w Regionalnych Zawodach Strzeleckich o Puchar Prezesa Zarządu Głównego Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych na terenie strzelnicy w Sarbi.

W klasyfikacji indywidualnej 5 miejsce zajęła dzielnicowa z czarnkowskiej komendy ? asp. sztab. Hanna Rzysko-Żukowska. Z kolei w rywalizacji drużynowej wspólnie z kolegami z Koła nr 1 Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów w Pile, policjanta uplasowała się na 2 pozycji.

Dnia 21 września br. o godzinie 10:00 na terenie strzelnicy w Sarbi rozpoczęły się Zawody Strzeleckie o Puchar Prezesa Zarządu Głównego Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych, do których zgłosiło się 36 zawodników tworzących trzyosobowe drużyny. Komendę Powiatową Policji w Czarnkowie reprezentowała dzielnicowa asp. sztab. Hanna Rzysko-Żukowska.

Każdy z zawodników miał do wykonania jedno strzelanie z pistoletu sportowego, bocznego zapłonu kal. 5,6 mm z odległości 25 metrów. W trakcie zawodów uczestnicy musieli wykazać się nie tylko opanowaniem i celnym okiem, ale również szybką i sprawną reakcją, ponieważ właśnie te cechy decydowały o końcowej klasyfikacji. Zatem nie było łatwo.

W klasyfikacji drużynowej reprezentacja Koła nr 1 Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów w Pile, w skład której weszła asp. sztab. Hanna Rzysko-Żukowska uplasowała się na 2 miejscu, natomiast w kategorii indywidualnej Nasza Koleżanka zajęła 5 lokatę.