To Oni zawalczą o nasze głosy

Chodzież Czarnków Najnowsze Piła Trzcianka Wałcz Wydarzenia Złotów

Wybory parlamentarne 2019 juz w najbliższą niedzielę. Zobacz, kto wystartuje w okręgu nr 38 (powiaty chodzieski, czarnkowsko-trzcianecki, pilski, wągrowiecki i złotowski).

Kandydaci do Sejmu w Okręgu nr 38

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

JANYSKA Maria Małgorzata

RUTNICKI Jakub Adam

KAMIŃSKA-LECH Iwona Maria

AJCHLER Zbigniew Czesław

MUNYAMA Kilion Munzele

SZOPIŃSKI Henryk Marian

TUŁODZIECKA-ADAMS Dorota Ewa

MROZKOWIAK Janusz

URYZAJ Karolina

POSZWA Krzysztof

WRÓBLEWSKI Artur Łukasz

WOJCIECHOWSKI Tomasz Marek

NOWAKOWSKA Lidia

DOLECKI Arkadiusz Jerzy

SROKA Magdalena

KOWALSKA Agnieszka Małgorzata

JEWSZEL-CHABERSKA Maria Małgorzata

LIPSKI Rafał Maciej

 

KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ

URBAŃSKI Adam

MOEGLICH Jerzy Józef

STEMPNIAK Patrycja Martyna

JĘDRYCH Małgorzata

OSTASZEWSKA Agata Jadwiga

MUSIAŁ Radosław

WIATR Justyna Tamara

MAHSEL Marcin Marian

KOS Radosław

DOMAGAŁA Weronika

WŁUDARCZAK Daniel

FELDMANN Adam

 

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

CZARNECKI Krzysztof Władysław

KUBIAK Marta Ryszarda

PIECHOWIAK Grzegorz

PORZUCEK Marcin Bartosz

ZIELIŃSKI Michał Witold

BANAŚ Dorota

FLEMING Bogdan Włodzimierz

NIJAKA Danuta Maria

JANKOWSKA Maja Małgorzata

FELCYN Józef

MILER Maria Lidia

KASPRZAK Robert Piotr

OKPISZ Andrzej Janusz

PRĘTKOWSKI Rafał

PIETRUCZUK Wiesław

MUZYKA Emilia

KARDASZ Maria Joanna

BŁASZCZYK Krzysztof Jakub

 

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

PASZYK Krzysztof Michał

PARDA Błażej Łukasz

TETERUS Tadeusz Krzysztof

MACIEJEWSKI Radosław Zygmunt

KRANC Tomasz Bronisław

PISZCZEK Marcin

LINKIEWICZ-MENDEL Agnieszka

KWAŚNIEWICZ Józef Kazimierz

KORPIK Joanna

HERMASZCZUK Julian Marian

LUBIŃSKA Jolanta Jadwiga

BEJMA Małgorzata Anna

NAWROT Lucyna Hanna

KRÓL Sławomira Jadwiga

SZTYCH Daniel

GALAS Maria Teresa

ŁANOSZKA Radosław Paweł

GÓRNY Bartłomiej Wojciech

 

KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ

STANDERSKI Dariusz Marian

AJCHLER Romuald Kazimierz

BOCIAN Kamil Bartosz

GRZECHOWIAK Agnieszka Magdalena

JÓZEFOWSKA Katarzyna

WILK-BARAN Anna Elżbieta

FLIEGER Jacek Tadeusz

SMYKOWSKA Karolina

ŚLIWAK Stanisław Tomasz

BIRULA Paulina

MELIŃSKI Andrzej

MINGE Natalia Ewa

KAPLANSKYY Maksym

BUŚKO Patrycja Monika

BILON Marta Grażyna

MIĘSIKOWSKI Jakub Paweł

MAŃKOWSKI Hanna

CUKIER Adam Roman

 

W wyborach do Senatu obowiązuje ordynacja jednomandatowa, co oznacza, że w każdym okręgu zostanie wybrany tylko jeden kandydat, który otrzyma największą liczbę głosów.

Kandydaci do SENATU

Okręg 88, Piła

  1. AUGUSTYN Jan, przedsiębiorca  Kaźmierz, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „JA OBYWATEL RP”, nie należy do partii politycznej.

 

  1. SZEJNFELD Adam Stanisław, parlamentarzysta, Piła, KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP.

 

3.TURCZYNOWICZ-KIERYŁŁO Jolanta Małgorzata, adwokat, Milanówek, KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, nie należy do partii politycznej.

Okręg 89, Piła

  1. LIBICKI Jan Filip, parlamentarzysta, Radzewice, KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe.
  2. WIERZCHOWIECKI Jerzy Stanisław, lekarz – specjalista kardiologii   Puszczykowo, KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość.

(Red.)