Biofarm Basket Junior Poznań – Enea Basket Piła 0-2!!! – BRAWO !!!

Najnowsze Piła Regiony Sport

PIŁA. W sobotę 19 października młodzicy młodsi Enea Basket Piła podopieczni trenera Jakuba Rajewicza wygrali wyjazdowe spotkanie z Biofarm Basket Junior Poznań 82-72.
Natomiast w niedzielę seniorzy Enea Basket Piła pokonali tym razem juniorów Biofarm Basket Junior Poznań w stosunku 93-68.

Od samego początku pilanie narzucili gospodarzom swój styl gry. Szybkie akcje w ataku i zdecydowana agresywna obrona wyprowadziła pilan na prowadzenie po pierwszej kwarcie 29-15.
Druga odsłona to wyrównany mecz. Po zmianie stron Basket wrzucił 5 bieg i momentalnie odjechał gospodarzom na bezpieczną 30-pkt przewagę.
W 4 kwarcie pograł każdy z zawodników powołanych na ten mecz. Nasi rezerwowi spisali się znacznie lepiej niż w poprzednich meczach i utrzymali 25 pkt przewagę do końca meczu.
Jest to 4 z rzędu zwycięstwo Basketu dające pozycję lidera 3 Ligi Mężczyzn woj. Wielkopolskiego i Zachodniopomorskiego.

Biofarm Basket Junior Poznań – Enea Basket Piła 68-93 (15-29, 22-24, 15-23, 16-17)
Punkty dla Basketu zdobywali:
Kamil Michalski 20, Tomasz Pochylski 19 (2x3pkt), Łukasz Krzemiński 16 (2x3pkt), Jakub Rutkowski 16 (2x3pkt), Mikołaj Grabowski 10 (1x3pkt), Mateusz Relis 5, Bartek Rajewicz 4, Dominik Czajkowski 3 (1x3pkt), Przemysław Pochylski

Zwycięstwo w tym meczu dedykujemy Patryk Jagła i jego siłowni Colos na jubileusz 18-lecia rozpoczęcia działalności.

Szczególne podziękowania dla sponsora firmy KMimport za  użyczenie firmowego busa, który służy na mecze wyjazdowe. Serdecznie dziękujemy !!!

Teraz przed koszykarzami 2 tygodniowa przerwa. Najbliższy mecz 9.11.2019 na wyjeździe z MKK Pyrą Poznań, a dzień później 10.11.2019 o godzinie 17.00 mecz w Pile z KS Kozły Poznań.

Już dziś zapraszamy na ten mecz będzie sporo niespodzianek i super widowisko.