Enea Basket Piła z bilansem 5-0!

Najnowsze Piła Sport Wydarzenia

POZNAŃ. Pilscy koszykarze rozegrali w Poznaniu mecz 3 ligi mężczyzn z MKK Pyra Poznań.

Od samego początku pilanie narzucili swój styl gry po pierwszej kwarcie 25-20 dla Basketu. Gospodarze postawili warunki w 2 odsłonie wygrywając tą część 19-16. Po zmianie stron i mocnych słowach w szatni Basket wyszedł naładowany i gotowy do walki w drugiej połowie. Pilanie poprawili obronę i skuteczność rzutów w ataku i wygrali 3 kwartę 22-13, a w ostatniej odsłonie postawili kropkę nad i wygrywają 4 kwartę wynikiem 20-8, a cały mecz 83-60!
Nie do zatrzymania był “młody” weteran Łukasz Krzemiński zdobywca 23 pkt w tym 3 trójki, wspierał go grający trener Tomasz Pochylski 17 pkt (2x3pkt) oraz Jakub Rutkowski 14 pkt (2x3pkt)

MKK Pyra Poznań – Enea Basket Piła 60-83 (20-25, 19-16, 13-22, 8-20)

Punkty dla Enea Basket Piła zdobywali:
Łukasz Krzemiński 23 (3x3pkt), Tomasz Pochylski 17 (2x3pkt), Jakub Rutkowski 14 (2x3pkt), Kamil Michalski 12, Grzegorz Jankowski 11 (1x3pkt), Dominik Czajkowski 3 (1x3pkt), Bartek Rajewicz 2, Mateusz Relis 1, Przemysław PochylskiRafał Pażądka-Lipiński.