Z soboty na niedzielę zamknięte zostaną targowiska w Wielkopolsce

Na sygnale Najnowsze Regiony Wydarzenia

WIELKOPOLSKA. Wielkopolski Państwowy Inspektor Sanitarny nakazał bezwzględne zamknięcie wszystkich miejsc sprzedaży z punktów otwartych (stragany, kramy na wolnej przestrzeni) zlokalizowanych na targowiskach z terenu województwa wielkopolskiego. Nawiązując do tej decyzji pilskie targowiska zostaną wyłączone w nocy z 28 na 29 marca.

Powyższy zakaz handlu w dalszym ciągu nie dotyczy obiektów o infrastrukturze zamkniętej, tj. budynków stałych (zlokalizowanych na targowiskach), dla których sprzedawcy przyjęli szczególne procedury ostrożności w zakresie ochrony własnej i klientów przed możliwością zarażenia się wirusem.

Wielkopolski Inspektor Sanitarny zamyka targowiska

Wielkopolski Państwowy Inspektor Sanitarny nakazał bezwzględne zamknięcie wszystkich miejsc sprzedaży z punktów otwartych (stragany, kramy na wolnej przestrzeni) zlokalizowanych na targowiskach z terenu województwa wielkopolskiego. Nawiązując do tej decyzji pilskie targowiska zostaną wyłączone w nocy z 28 na 29 marca. Powyższy zakaz handlu w dalszym ciągu nie dotyczy obiektów o infrastrukturze zamkniętej, tj. budynków stałych (zlokalizowanych na targowiskach), dla których sprzedawcy przyjęli szczególne procedury ostrożności w zakresie ochrony własnej i klientów przed możliwością zarażenia się wirusem.

Opublikowany przez Miasto Piła Środa, 25 marca 2020

Miasto Piła