Strażacy z Szydłowa zbierają złom. Pieniądze ze sprzedaży wesprą leczenie Julki

Najnowsze Piła Wydarzenia Zdrowie

SZYDŁOWO. Druhowie z Szydłowa ochoczo włączają się w każdą akcję charytatywną. Teraz chcą wesprzeć leczenie maleńkiej Julki z Piły. Dziewczynka cierpi  na siatkówczaka obuocznego. Może jej pomóc terapia w USA. Ale jest ona bardzo droga… 

Na facebookowym profilu OSP Szydłowo strażacy zamieścili następujący post:

“Szanowni Państwo. Kilka dni temu informowaliśmy i zachęcaliśmy do wspierania zbiórki pieniężnej na leczenie miesięcznej Julci. Dziś chcemy rozszerzyć akcję charytatywną! Korzystając z istniejących dobrych pomysłów, nasza jednostka wspólnie z Panem Zdzisławem Dubowym- właścicielem FHU ZDZIŚ – Skup złomu, organizuje zbiórkę złomu, ze sprzedażny którego cała kwota zostanie przeznaczona właśnie na leczenie Julci.

Zwracamy się zatem do Państwa z prośbą o wsparcie zbiórki, przygotowanie nawet najmniejszej ilości złomu i dostarczenie go do remizy OSP Szydłowo, przy której znajduje się specjalnie przygotowany w tym celu kontener. Dodatkowo oferujemy odbiór surowca bezpośrednio z państwa posesji przez naszych strażaków – przyjedziemy i zabierzemy (w tym celu prosimy jednak o kontakt za pomocą naszej strony FB, bądź telefoniczny 721 529 503).”

Dodajmy, że zbiórka pieniędzy na leczenie Julki Czerepaniak cały czas trwa również  na portalu siepomaga.pl

https://www.siepomaga.pl/julcia

 (Red.)/OSP Szydłowo