Krzesimir Dębski zamknie obchody Niepodległej w Margoninie

Chodzież Najnowsze Wydarzenia

MARGONIN. Jeden z najlepszych współczesnych kompozytorów i dyrygentów, Krzesimir Dębski, wystąpi w Margoninie na zakończenie obchodów 100 rocznicy odzyskania Niepodległości. Muzykowi towarzyszyć będzie kilkunastoosobowa Orkiestra Symfoniczna.

Poruszający i naładowany motywami patriotycznymi koncert będzie zwieńczeniem bogatych obchodów 100 rocznicy odzyskania Niepodległości jakie przez cały rok miały miejsce w Margoninie.

Koncert z uwagi na znakomitą akustykę oraz powagę miejsca odbędzie się w margonińskiej świątyni w niedzielę 18 listopada. Zamknie cykl wydarzeń, które Gmina Margonin i Burmistrz Margonina Janusz Piechocki przygotowali dla mieszkańców gminy w związku z rocznicami: 100 lat Niepodległości oraz 100 rocznicy wybuchy Powstania Wielkopolskiego.

A tych wydarzeń było sporo. Począwszy od pikniku militarnego i pokazów Air Show, po festiwal folklorystyczny z udziałem zespołów z całego świata, koncert zespołu Mazowsze oraz planowany na najbliższy weekend Pałucki Festiwal Orkiestr Dętych aż po patriotyczny koncert Krzesimira Dębskiego.

(WM), margonin.pl