Rekordowe Zakrzewo

Najnowsze Wydarzenia Złotów

ZAKRZEWO. 11.214,78 złotych – to była rekordowa zbiórka w sztabie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przy Publicznej Szkole Podstawowej w Zakrzewie.

Serce wielkiej orkiestry biło w szkolnym holu.  To tam odbywała się większość z zaplanowanych wydarzeń, a atrakcji tego dnia nie brakowało.

W programie imprezy znalazły się między innymi mecz piłki nożnej roczników 2008 i młodszych, prezentacja Zespołu Trębaczy Myśliwskich z Goraju, prelekcja „Zielonym do góry”, przedstawienie „Dziecięca radość małych artystów”, „Rak piersi to nie wyrok, razem pokonamy go!” – spotkanie z Amazonkami, DIMLE, ratuj z AED – Automatycznym Elektrycznym Defibrylatorem, pokaz udzielania pierwszej pomocy, muzyczne debiuty, pokaz sztuki łucznictwa demonstracja sygnałów myśliwskich, prelekcja Drużyny Szpiku, pokaz szkoły tańca Asta Luna Złotów, You Can Dance, produkcja estradowa „Adoracja przy żłóbku”, występy artystyczne dzieci i młodzieży oraz liczne licytacje, w które żywo angażowali się mieszkańcy. Finałem finału było światełko do nieba.

Organizatorzy wielkoorkiestrowego grania mają powód do radości, bo tegoroczny rezultat przewyższył ubiegłoroczny, a co za tym idzie padł rekord zebranych środków – łącznie na konto WOŚP Zakrzewo przekaże 11.214,78 zł.

(Red,), Źródło: Zakrzewo.org.pl