„Bałtyk – Karkonosze Tour” – kolarze pojawią się na ulicach Trzcianki!

Najnowsze Sport Trzcianka Wydarzenia

TRZCIANKA. 22 maja 2019 r. kolarska światowa czołówka ponownie zawita do Trzcianki – na ulicach miasta odbędzie się I etap Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego „Bałtyk – Karkonosze Tour”!

Kolarze do gminy Trzcianka zawitają pomiędzy godziną 16:52 a 17:17, kiedy to przejadą drogą wojewódzką nr 178 przez Niekursko. Zgodnie z harmonogramem, do samej Trzcianki peleton wjedzie między godz.17:03 a 17:30. Trasa przez miasto będzie wiodła ulicami: 27 Stycznia, Mochnackiego, Żeromskiego – gdzie przy Hali Sportowo-Widowiskowej rozpocznie się wyścig na trzech pętlach po Trzciance ulicami: Żeromskiego, Fałata, Wieleńska, Staszica, Mickiewicza, Matejki, Broniewskiego, Mickiewicza, Prosta, Żeromskiego. Meta wyścigu znajdować się będzie przy Hali Sportowo-Widowiskowej, a zakończenie rywalizacji przewidziano pomiędzy godz.17:21 a 17:50. Następnie podziwiać będziemy mogli ceremonię dekoracji zwycięzcy i liderów poszczególnych klasyfikacji. Nie zabraknie stref kibica i wielu atrakcji.

Już dzisiaj zapraszamy do uczestnictwa w tym wyjątkowym wydarzeniu sportowym w Trzciance! Nie na co dzień jest przecież okazja spotkać się z czołowymi kolarzami, a także obserwować z bliska profesjonalne zawody stojące na wysokim poziomie o randze europejskiej.

 (Red.)