The Young Americans Broadway – Warsztaty sztuk teatralnych w Trzciance! Jedyne Miejsce w Polsce!

Chodzież Czarnków Najnowsze Piła Trzcianka Wałcz Wydarzenia Złotów

TRZCIANKA. Dzięki warsztatom młodzi ludzie uczą się i podnoszą wiarę we własne siły, bawiąc się odkrywając swój własny potencjał. Wielu nastolatków podkreślało, jak bardzo zajęcia z Amerykanami pozwoliły im spojrzeć na siebie pozytywnie i dostrzec w sobie wartość, której nie byli świadomi.

Osoby wycofane, o niskiej samoocenie mają odwagę wyjść przed szereg i otworzyć się – często ku zaskoczeniu ich samych i rodziców. W ciągu 3 dni (10-12.06.2019) w Hali Sportowo – Widowiskowej w Trzciance 40-stu Młodych Amerykanów rozwijać będzie impulsy artystyczne i wiarę we własne siły twórcze poprzez żywe i barwne piosenki oraz tańce musicalowe, hip-hop i taniec nowoczesny.

Celem tej pracy jest dostarczenie uczniom artystycznych bodźców i pobudzenie wiary we własna kreatywność. Rozwijana jest przez to umiejętność pracy w zespole, która pobudza myślenie, a także wiarę w siebie.              Muzyczno – taneczne spotkania służą ponadto rozwijaniu umiejętności językowych – motywacja do nauki języka angielskiego znacznie wzrasta wśród uczestników warsztatów.

Zapraszam wszystkie chętne dzieci powyżej 8 lat na warsztaty, dzięki którym będą mogli poznać typowe życie amerykańskiej młodzieży i co najważniejsze, podszkolić swój angielski. Najbardziej utalentowana grupa młodych Polaków, którą wyłonimy na warsztatach będzie miała możliwość wziąć udział w tournee po świecie, prowadząc polskie warsztaty dla młodzieży z innych państw, oprócz tego zwiedzane Uniwersytetu Oxford czy Yale. Zapraszam do zapoznania się z informacjami na https://www.youngamericans.org – mówi Kinga Jahnz, Event Manager of Poland.

Organizatorem warsztatów jest Akademia baletowa księżniczek przy współpracy Miasta i Gminy Trzcianka, Miejskiego Domu Kultury w Trzciance, Fundacji Centrum Wszechświata z Czarnkowa, Forum gospodarcze powiatu czarnkowsko -trzcianeckiego.

Zapisy do 10.06 pod nr telefonu – 533 269 342

 

Agnieszka Król