Poseł Grzegorz Piechowiak odwiedził Sypniewo

Najnowsze Wydarzenia Złotów

SYPNIEWO. W powiecie złotowskim gościł poseł Grzegorz Piechowiak. Jednym z punktów wizyty było spotkanie w Sypniewie.

Oprócz posła Grzegorza Piechowiaka i Burmistrza Gminy i Miasta Jastrowie Piotra Wojtiuka uczestniczyli w nim również radna Jolanta Łatka, sołtys Bogusława Łaszczych, przewodniczący rady miejskiej Krzysztof Bzowski i radny powiatu Tomasz Wojtiuk.

Spotkanie było m.in. okazją do rozmowy o ważnej dla naszej Gminy i mieszkańców Sypniewa oraz okolic inwestycji tj. przebudowie drogi powiatowej Brzeznica – Sypniewo.

Wniosek został w miesiącu kwietniu złożony do Wojewody Wielkopolskiego w ramach rządowego programu FDS. W najbliższych dniach nastąpi ostateczne rozstrzygnięcie naboru. Czekamy z niecierpliwością na dobre wieści w tej sprawie z Kancelarii Premiera Mateusza Morawieckiego. Panu Posłowi Grzegorzowi Piechowiakowi dziękujemy za zaangażowanie na rzecz naszej Gminy i Miastanapisał na swoim facebookowym profilu Piotr Wojtiuk.

 (Red.)

Fot. Piotr Wojtiuk (fb)