50 lat ciężarów w Trzciance

Najnowsze Regiony Sport Trzcianka
TRZCIANKA. 23.11.2019 w Trzciance odbył się Puchar Polski Masters w podnoszeniu ciężarów i jednocześnie Memoriał Ryszarda Białczaka.
W zawodach wzięło udział 49 zawodników z Polski i zagranicy, w tym 7 juniorów i 1 juniorka. W kategorii juniorów młodszych do lat 15 pierwsze miejsce zajął Jakub Dulewicz, drugie miejsce Michał Strzelczak, trzecie miejsce Krzysztof Malinowski, czwarte miejsce Marcel Czarnecki, piąte miejsce zajął Szymon Ładny i szóste miejsce Patryk Makucki.
W kategorii wiekowej do lat 17 Patryk Krawczyk zajął pierwsze miejsce z wynikiem 175 kg, W dwoboju natomiast wśród dziewcząt do lat 17 pierwsze miejsce zajęła Oliwia Tomkalska osiągając wynik w dwoboju 98 kg.
Z Trzcianeckiego klubu startwali również seniorzy. W kategorii kobiet Kinga Ślązak, która zajęła piąte miejsce, i w kategorii mężczyzn siódme miejsce zajął Grzegorz Uzieło.
Następny start zawodników UKS Copal odbędzie się 07.12.2019 w Białogardzie i bédzie to turniej międzynarodowy z udziałem podopiecznej  trenera Wojciecha Siadaka.