Łączą siły, by uderzać z jeszcze większą mocą !

Najnowsze Piła Regiony
PIŁA. Chcesz podziękować służbie zdrowia za jej pracę i poświęcenie w walce z koronawirusem? Przyłącz się do zbiórki na ?pomagam.pl? i dołóż się do darmowych posiłków dla personelu medycznego. Organizatorzy akcji zachęcają również do udziału restauratorów i firmy cateringowe z Piły i regionu.
?Epidemia koronawirusa wpływa na wszystkie dziedziny naszego życia. Jednak najbardziej dotyczy ona służby zdrowia, która znajduje się na pierwszym froncie walki z chorobą. Lekarze i personel medyczny pracują obecnie na najwyższych obrotach, nierzadko kosztem rodziny i najbliższych. To przede wszystkim od ich zaangażowania zależy, czy uda nam się szybko stłumić epidemię. W trudnej sytuacji są również hospitalizowani i ich najbliżsi, którzy pokładają swoją nadzieję w służbie zdrowia? ? czytamy na pomagam .pl.
?Chcąc jak najbardziej odciążyć lekarzy, pielęgniarki, załogi karetek i wszystkich innych zatrudnionych w placówkach medycznych ? i pozwolić skupić im się na walce z chorobą ? chcemy zaoferować im darmowe posiłki z lokalnych restauracji. Każdy z nas może je opłacić, biorąc udział w zbiórce?.
Proszę o zgłaszanie się wszystkich restauratorów i firmy cateringowe, chcące wziąć udział w akcji pod nr tel. 782-176-700 lub pod mailem: dee.jay.maniek@gmail.com
Zamawiający posiłki w restauracjach, które są/będą na liście wystarczy, że poinformują obsługę o chęci skorzystania z darmowego posiłku. Restauracja otrzyma rekompensatę ze zbiórki jeśli pozwolicie udokumentować jej pracownikom, że jesteście zatrudnieniu w placówce medycznej ? wystarczy zdjęcie.
 (Red.)/pomagam.pl