105 wolnych miejsc w pilskich przedszkolach

Najnowsze Piła Wydarzenia

PIŁA. 105 miejsc wolnych w pilskich przedszkolach publicznych. Dzisiaj, tj. 23 kwietnia rozpoczął się nabór uzupełniający. Wniosek i stosowne oświadczenia należy złożyć do 27 kwietnia 2020 roku. Nabór uzupełniający odbywa się drogą elektroniczną na stronie: https://nabor.pcss.pl/pila/

– W większości przedszkoli są jeszcze wolne miejsca. Dzisiaj rozpoczynamy nabór uzupełniający na 105 miejsc, które wystarczą by przyjąć wszystkie dzieci z miasta w wieku od 3 do 6 lat, niekoniecznie do wybranego przedszkola, ale do któregoś na pewno. W pierwszym naborze wystartowało sporo dzieci spoza Gminy i dzieci młodszych niż 3 lata, te mogą być przyjęte dopiero w ostatnim etapie, kiedy zostaną wolne miejsca – informuje Sebastian Dzikowski, dyrektor Wydziału Oświaty, Kultury i Sportu.

Nabór uzupełniający odbywa się elektronicznie w taki sam sposób jak dotychczas. Należy wypełnić i wygenerować wniosek, wydrukować go i dołączyć oświadczenia, a następnie dostarczyć je do wybranego przedszkola. We wszystkich przedszkolach z znajdują się skrzynki, w których bez kontaktu z pracownikami można zostawić dokumenty.

Jeśli ktoś nie może wydrukować i złożyć ich w ten sposób, powinien dokonać procesu rekrutacyjnego elektronicznie i wysłać maila do przedszkola, w którym poinformuje o złożeniu wniosku przez system (podając numer pesel dziecka i identyfikator wniosku). Dokumenty papierowe powinny zostać dostarczone, kiedy sytuacja epidemiologiczna wróci do normy.

Wolne miejsca w publicznych przedszkolach w Pile:

Publiczne Przedszkole nr 1 – 1 miejsce

Publiczne Przedszkole nr 2 – 3 miejsca

Publiczne Przedszkole nr 3 – 34 miejsca

Publiczne Przedszkole nr 5 – 2 miejsca

Publiczne Przedszkole nr 6 – 25 miejsc

Publiczne Przedszkole nr 7 – 2 miejsca

Publiczne Przedszkole nr 11 – 1 miejsce

Publiczne Przedszkole nr 14 – 14 miejsc

Publiczne Przedszkole nr 16 – 1 miejsce

Publiczne Przedszkole nr 17 – 2 miejsc

Publiczne Przedszkole nr 19 – 8 miejsc

Oddziału przedszkolne w Szkole Podstawowej nr 5 – 12 miejsc

 (Red.)

 Źródło: pila.pl