Prowadził na haju. W aucie miał narkotyki

Na sygnale Najnowsze Piła Wydarzenia

PIŁA. Policjanci Wydziału Patrolowo – Interwencyjnego zatrzymali do kontroli Opla Astrę, którego kierowca nie tylko był pod wpływem narkotyków, ale także posiadał przy sobie substancje odurzające.

4 sierpnia funkcjonariusze Wydziału Patrolowo – Interwencyjnego podczas nocnej służby zatrzymali samochód osobowy, którego kierujący popełnił wykroczenie drogowe.

-Podczas kontroli mężczyzna zachowywał się bardzo nerwowo. Policjanci szczegółowo sprawdzili jego samochód. Na desce rozdzielczej zauważyli biały nalot, a także zwinięty w rulon banknot. Kierowca przyznał się, że wcześniej zażywał narkotyki – mówi sierz. Wojciech Zesztot z pilskiej Policji.

To jednak nie jedyne wykroczenie mężczyzny. W jego aucie funkcjonariusze znaleźli również foliowe zawiniątko, w którym znajdowało się 0,28 g amfetaminy.

-27-letni pilanin został zatrzymany. Wstępne badanie potwierdziło zawartość narkotyków w jego organizmie. Mężczyzna odpowie przed Sądem Rejonowym w Pile nie tylko za posiadanie substancji odurzających, ale przede wszystkim za prowadzenie pojazdu pod wpływem narkotyków – dodaje sierżant Zeszot.

(Red.)

Fot. KPP Piła