Zostań mistrzem wypracowań!

Najnowsze Piła Trzcianka Wałcz Wydarzenia Złotów

Serwis dyktanda.pl prowadzi ogólnopolski konkurs polonistyczny “Mistrz Wypracowań”!


Każdy ma możliwość wystartować w rywalizacji – uczniowie szkół podstawowych, szkół średnich, jak również dorośli.

Rywalizacja toczy się poprzez pisanie tekstów na zadane tematy, mające związek ze szkolnymi lekturami, gramatyką czy trudnymi wyrazami.

Konkurs nosi nazwę “Mistrz Wypracowań”, ale uczestnicy mogą pisać również krótsze formy pisemne. Warto jednak postarać się i nie unikać
napisania np. recenzji lub szczegółowego streszczenia dobrze zapamiętanej ze szkoły powieści, ponieważ dłuższy tekst pozwala zdobyć więcej punktów i szybciej zdobywać kolejne pozycje w rankingu!

A jest o co rywalizować! Serwis dyktanda.pl przygotował niezwykle wartościowe nagrody! Do zdobycia są m.in. konsole do gier PS4 i Xbox, tablety Samsung i opaski sportowe. Na uczestników czekają nie tylko nagrody rzeczowe – można wygrać też kwartalny dostęp do serwisu z e-bookami i audiobookami Legimi.pl.

Aby bez względu na wiek każdy miał wyrównane szanse, konkurs rozgrywany jest w następujących kategoriach: uczniowie klas 1-3, 4-6, 7-8, szkół średnich oraz kategoria “wszyscy”, do której zapraszamy wszystkich dorosłych, a szczególnie nauczycieli.

Co bardzo istotne przy takich konkursach, nikt spośród uczestników nie odejdzie z kwitkiem. Uzyskanie nawet jednego punktu zostanie nagrodzone bezpłatnym miesięcznym dostępem próbnym do serwisu Legimi.pl!

Uczestnicy mają dostępną listę składającą się z kilku tysięcy tematów. Mają możliwość napisać m.in. streszczenie, plan wydarzeń, genezę utworu.
Nadesłanie każdego tekstu przekłada się na określoną liczbę punktów. Oceniana jest długość tekstu, poprawność językowa, samodzielność w tworzeniu tekstu, a również to, czy autor wyczerpał temat.

Konkurs już wystartował, data jego zakończenia wyznaczona jest na 22 listopada 2020 r. Serwis dyktanda.pl zaprasza wszystkich, dla których pisanie to przyjemność, aby skorzystali ze swojego talentu oraz pochwalili się dobrą znajomością języka polskiego. Konkurs polonistyczny “Mistrz
Wypracowań” to także fantastyczna okazja do odświeżenia sobie treści znanych ze szkoły książek oraz innych zagadnień dotyczących naszego języka.

Udział w konkursie “Mistrz Wypracowań” jest bezpłatny. Przyłączcie się do zabawy i twórzcie wypracowania z przyjemnością! Cenne nagrody oraz zaszczytny tytuł “Mistrza Wypracowań” czekają na Ciebie!

Szczegóły zabawy znajdziecie Państwo pod adresem: https://dyktanda.pl/lista-konkursow

(Red.)/dyktanda.pl