Tragiczny wypadek pod Wieleniem. Mazdę rozerwało…

Czarnków Na sygnale Najnowsze Trzcianka Wydarzenia

WIELEŃ. Policjanci z Komisariatu Policji w Wieleniu pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Trzciance wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj na trasie Dzierżążno Wielkie – Wieleń. 37-letni kierowca mazdy uderzył w drzewo. Zginął na miejscu.

Do wypadku doszło 7 kwietnia br., około godziny 21:00 na trasie Dzierżążno Wielkie-Wieleń.

–Ze wstępnych ustaleń będących na miejscu mundurowych wynika, że kierujący mazdą, 37-letni mieszkaniec Wielenia z nieustalonych na chwilę obecną przyczyn na prostym odcinku drogi zjechał na prawe pobocze, a następnie lewym bokiem samochodu uderzył w przydrożne drzewo. Niestety, w wyniku odniesionych obrażeń poniósł śmierć na miejscu. Mazda, którą się poruszał na skutek uderzenia, została rozerwana na dwie części, jej tył pozostał przy drzewie, a przednia część pojazdu odrzucona została na odległość około 21 metrów – relacjonuje asp. Karolina Górzna-Kustra, oficer prasowy KPP w Czarnkowie.

Jak dodaje, w najbliższych dniach policjanci wspólnie z prokuraturą będą analizować zebrany na miejscu zdarzenia materiał dowodowy, jak również przeprowadzać niezbędne czynności procesowe w celu wyjaśnienia okoliczności i przyczyn tej tragedii.

(Red.)
Fot. KPP Czarnków