Tym razem się nie udało…

Najnowsze Sport Trzcianka Wydarzenia

POZNAŃ. TPS Winogrady Poznań – MKS Hydro Lubuszanin Trzcianka 2 : 1.

Mimo, iż MKS Hydro Lubuszanin Trzcianka objął prowadzenie w 15 minucie po golu Pawła Iwanickiego, który wykorzystał zagranie Jakuba Czaplińskiego, a następnie trzykrotnym umieszczeniu piłki w bramce przez Marcina Urbańskiego (dwa razy odgwizdany spalony, raz faul), nasz zespół przegrał w Poznaniu z TPS Winogrady 1-2, tracąc drugiego gola w ostatniej minucie meczu. W kadrze zabrakło kontuzjowanych: Adriana Jessy oraz Szymona Turka.

Skład Lubuszanina: A. Olejnik – J. Czapliński, I Yurchenko, A. Lebiotkowski, M. Jurków (64′ F. Kottas) – Ł. Cyruk (76′ F. Gonzalez), P. Iwanicki, M. Turek, K. Żybura (85′ K. Kasperek) – M. Urbański (82′ Ambrosio), P. Wicher.

Bramki: 40′, 94′ – dla TPS, 15′ P. Iwanicki – dla Lubuszanina

Sędziowie: Sędziowie: Łukasz Dudziak (Osieczna), Bartosz Giera (Leszno), Marcin Gano (Krzemieniewo), Dominik Józefiak (Przybyszewo)