E.C.P.U. ujawniło kolejnego pedofila w regionie. To 38-latek z Szydłowa, z… rozpiętym rozporkiem

Na sygnale Najnowsze Piła Wydarzenia

SZYDŁOWO. Aktywiści Elusive Child Protection Unit Poland rozpracowali kolejnego pedofila. 38-letni mieszkaniec Szydłowa korespondował z 11-latką. “Złapali” go na gorącym uczynku. Nie zdążył zapiąć spodni…

38-latek z Szydłowa w sieci podawał się za 20-latka z Piły. Przed kamerą przyznał się, że korespondował z dwójką dzieci, jednak aktywiści E.C.P.U. są w posiadaniu dowodów, że tych “ofiar” Marcina było więcej.

Gdy dzisiaj rano do jego drzwi zapukali łowcy pedofili, pisał właśnie z 11-latką. Chciał ją uczyć, jak się kochać. Namawiał ją na seks i do picia alkoholu. Wysyłał jej swoje nagie zdjęcia – “bo chciała”– usprawiedliwiał się 38-latek.

“Chciałbym wejść między twoje nóżki, chcialbym sie z tobą kochać, mógłbym mojego kut… włożyć pomiędzy twoje piersi, a do buzi byś może wzięła”To są moje słowa – przyznał 38-latek.

“Łowcom” tłumaczył się, że robił to pod wpływem alkoholu, albo z … nudów. Zapewniał, że fizycznie nie skrzywdził żadnego dziecka.

38-latek (w przeszłości dwukrotnie karany), został zatrzymany przez policjantów prewencji KPP w Pile. Spędzi w areszcie 48 godzin W tym czasie funkcjonariusze z prokuratorem będą prowadzili postępowanie w tej sprawie. Jakie zapadną decyzje?

(Red.)
Fot. fragment nagrania