Narkotyki w Budzyniu

Chodzież Na sygnale Najnowsze

BUDZYŃ. 28 lutego policjanci w jednym z mieszkań w Budzyniu znaleźli marihuanę. Narkotyk został zabezpieczony, a jego właściciel zatrzymany. Za wejście w konflikt z prawem mężczyzna odpowie przed sądem. Grozi mu do 3 lat więzienia.

W miniony czwartek policjanci z Komisariatu Policji w Margoninie weszli do jednego z mieszkań na terenie Budzynia. Posiadali informację, że mieszkający tam 19-latek może posiadać substancje zabronione. Przeprowadzone przeszukanie to potwierdziło. Policjanci zabezpieczyli kilkanaście gramów marihuany. Mężczyzna został zatrzymany. Jeszcze tego samego dnia usłyszał zarzut posiadania narkotyków, do którego się przyznał i złożył wyjaśnienia. Teraz odpowie przed sądem. Grozi mu do 3 lat więzienia.

Dzień później doszło do kolejnego zatrzymania. 1 marca  wieczorem kryminalni podczas patrolowania Budzynia napotkali siedzących w aucie dwóch mężczyzn. W trakcie legitymowania jeden z nich zaczął się nerwowo zachowywać, co wzbudziło podejrzenia policjantów. 20-latek przyznał się, że posiada przy sobie amfetaminę oraz marihuanę. W jego mieszkaniu znaleziono kolejne porcje narkotyków. Badanie potwierdziło, że zabezpieczone substancje to amfetamina oraz marihuana. Łącznie blisko 50 g narkotyków.

Mężczyzna został zatrzymany. Usłyszał zarzuty posiadania amfetaminy oraz marihuany, do których się przyznał i złożył wyjaśnienia. Teraz za wejście w konflikt z prawem grozi im do 3 lat więzienia.

KPP Chodzież