Będą morsować na starej plaży

Najnowsze Trzcianka Wydarzenia

TRZCIANKA. Klub Fundacji Kuźnica im. Hugona Kołłątaja w Trzciance dzięki wsparciu Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce, Fundacji Kuźnica im. Hugona Kołłątaja, Burmistrza Trzcianki, Klubu Morsów Zimorodki, Wolf Team i 4Active zaprasza na wielkie morsowanie! Foczki i Morsy spotkaja się 16 lutego o godzinie 11:00 na starej plaży w Trzciance.

Wydarzenie nie ma charakteru zawodów. Jest to wyłącznie koleżeńskie morsowanie otwarte dla wszystkich, którzy zechcą w nim uczestniczyć.

Każdy z uczestników bierze udział na własną odpowiedzialność, a organizator nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne szkody uczestników. Uczestnicy poniżej 18 roku życia mogą wziąć udział pod opieką i za zgodą opiekuna prawnego.

Wydarzenie ma na celu propagowanie morsowania, jego zalet zdrowotnych oraz zwiększenie świadomości związanej ze zmianami klimatu (posiłki będą wydawane w naczyniach papierowych z drewnianymi sztućcami).

Dla pierwszych 100 zgłoszonych osób przewidziano ciepłe posiłki i upominki, a po morsowaniu – ognisko integracyjne i pieczenie kiełbasek, które uczestnicy przyniosą we własnym zakresie.

(Red.)