Pomóż Wiktorii w diagnostyce

Na sygnale Najnowsze Wydarzenia Zdrowie

Na portalu pomagam.pl (https://pomagam.pl/g4h68t66?) trwa zbiórka pieniędzy dla czteroletniej Wiktorii.  Dziewczynka urodziła się jako wcześniak 09.11.2016 roku. Od samego początku musiała stoczyć walkę o życie i zdrowie. Wszystko wskazywało na to, że obie te walki Wiktoria wygrała. Niestety… 

Wraz z wiekiem pojawiały się nowe dolegliwości. Wizyty u lekarzy i kolejne diagnozy: autyzm, padaczka, zaburzenia metaboliczne, encefalopatia niedotlenieniowo-niedokrwienna, zaburzenia odżywiania, refluks, problemy z wypróżnieniami, zaburzenia psychoruchowe i wiele innych.

Niestety stan Wiktorii się nie poprawia, a wręcz przeciwnie, dlatego musimy wykonać badania genetyczne WES, które nie są refundowane. Koszt badań przekracza nasze możliwości, dlatego zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc.

Każdy rodzic chce widzieć własne dziecko uśmiechnięte, nasze dni są przepełnione płaczem i krzykiem dziecka, które nie rozumie co się z nim dzieje. Proszę pomóżcie nam zdiagnozować córkę i dać jej szansę na normalne życie.

Rodzice Wiktorii 

 (Red.)