Młodzież pilska na VI Turnieju im. Tadeusza Pietrzykowskiego oraz XXII Turnieju bokserski im. Włodzimierza Pawlaka

Najnowsze Sport
W sobotę 2 marca w Pile na hali klubu Sporty Walki odbył się już VI Turniej im. Tadeusza Pietrzykowskiego w kick boxingu, który został zorganizowany w ramach pilskich dni pamięci Żołnierzy Wyklętych. 
Tym razem do rywalizacji stanęło ponad 60 zawodników z pięciu klubów: Czerwony Smok Poznań, Czerwony Smok Wągrowiec, Agoga Gym Lębork, Spider Złotów oraz gospodarze Sporty Walki Piła. Zawody oficjalnie zostały otwarte przez Starostę Pilskiego Eligiusza Komarowskiego, koordynatora pilskich dni pamięci Żołnierzy Wyklętych ks. Jarosława Wąsowicza oraz Tadeusza Romanowskiego, który do Piły dotarł aż z Solecznik na Wileńszczyźnie!
Walki toczyły się w formule planszowej kick light a na macie mogliśmy zobaczyć zarówno zawodników dopiero rozpoczynających przygodę ze sportem jak również czołowych zawodników w kraju, medalistów wielu imprez w Polsce i za granicą. Ozdobą turnieju były na pewno walki toczone przez Kacpra Krygiera i Miłosza Boguckiego ze Sportów Walki. To dobry prognostyk przed zbliżającymi się Mistrzostwami Polski kadetów, które już za tydzień odbędą się w Mysiadle pod Warszawą.
Sporty Walki w imprezie reprezentowali: Olga Szlęzak, Agata Szlęzak,  Klaudia Król, Klaudia Mikołajewska, Nikola Górska, Alicja Bartosińska, Anita Leniec, Dawid Siek, Jakub Szymanowski, Piotr Woźniak, Adam Wykręt, Xavier Rzeszut, Miłosz Bogucki, Kacper Krygier, Michał Dymkowski i Michał Haiwka.
Wydarzenie wsparł Powiat Pilski oraz Miejska Energetyka Cieplna w Pile. Dziękujemy.
Tego samego dnia w Lesznie odbył się XXII Turniej bokserski im. Włodzimierza Pawlaka. 
Kolejne zwycięstwo w tym roku zanotowała Julianna Rutkowska pokonując zawodniczkę z klubu Boxing Team Szamotuły. Warto dodać, że pilska zawodniczka ze względu na brak rywalek w swojej wadze wystąpiła w wyższej kategorii niż zwykle.
Klaudiusz Urbanik tym razem musiał uznać wyższość rywala z Zagłębia Konin Patryka Brazdysa, który uznawany jest za czołowego juniora w kraju. 
Jakub Kosior i Olivia Stolarczyk tym razem mieli walki niepunktowane w których spisali się bardzo dobrze.
Brawa dla trenera Arkadiusza Tobery i wszystkich zawodników.
KS Sporty Walki Piła w wyjeździe wspierał Powiat Pilski – Starostwo Powiatowe w Pile i Miasto Piła .
Sporty Walki Piła