15 września w VIVO! odbędzie się Holi Festival – Święto Kolorów

Najnowsze Piła Regiony Wydarzenia

PIŁA. Nie może i Ciebie zabraknąć !

Przez kilka miesięcy cieszyliśmy się piękną pogodą i wakacyjną beztroską. Nie musimy czekać do kolejnego lata, żeby znowu poczuć ten klimat. Jesień może być równie kolorowa i ekscytująca. I to dosłownie! 15 września w VIVO! odbędzie się Holi Festival – Święto Kolorów.

Jesień często kojarzy się z powrotem do obowiązków, chłodniejszą temperaturą i szarugą. Koniec wakacji to dla wielu powód do smutku i początek wyczekiwania następnego lata. Nie warto jednak tracić czasu na tęsknienie, bo jesień też jest pełna wrażeń. Będzie można się o tym przekonać w trakcie Holi Festival ? Święto Kolorów. Wzoruje się on na pochodzącym z Indii święcie Holi hucznie obchodzonym na początku wiosny. Hindusi uznają je za święto radości, w trakcie którego ludzie sobie wybaczają oraz cieszą się swoim towarzystwem, a przy okazji? obrzucają się kolorowymi proszkami! Holi Festival ? Święto Kolorów co roku przyciąga tłumy ludzi, którzy dają się ponieść kolorowemu szaleństwu i pozytywnej atmosferze w prawie 100 miastach w Polsce. O jego popularności świadczy fakt, że w odbywa się już piąta edycja imprezy, a na zeszłorocznych wydarzeniach bawiło się ponad 100 tysięcy osób!

Parking przy VIVO!, 15 września w godz. 14:00 ? 20:00, zamieni się w najradośniejsze i najbardziej kolorowe miejsce w mieście. Na specjalnie przygotowanej scenie DJ będzie zapewniał energetyczną dawkę muzyki oraz co 30 minut da sygnał festiwalowiczom do obrzucania się woreczkami z różnokolorowymi proszkami. Barwniki będzie można odebrać w wyznaczonych miejscach na terenie imprezy. Proszki są zrobione z naturalnych składników, dlatego są w pełni bezpieczne dla człowieka i nie ma problemu ze zmyciem ich z ciała, włosów i ubrań.

W Indiach w ten sposób obchodzi się nadejście wiosny, my natomiast kolorowo pożegnamy lato i przywitamy jesień. Holi Festival – Święto Kolorów to bardzo radosne wydarzenie, podczas którego doskonale bawią się zarówno młodsi, jak i starsi ? mówi Magdalena Drzewiecka, Center Menager VIVO! Piła.

Wydarzenie jest bezpłatne.

Serdecznie zapraszamy!

 (Red.)