Targowisko grało dla Antosia

Najnowsze Piła Wydarzenia
PIŁA. Wzorem lat ubiegłych, w sobotę 7 grudnia, na targowisku miejskim odbyła się impreza charytatywna z cyklu ?Każdy może zostać św. Mikołajem.?. Tym razem grano dla Antosia, który od urodzenia boryka się z wieloma chorobami.
Sobotnią imprezę otworzył dyrektor spółki Tarpil Janusz Graszka. Tego dnia na  targowisku przy ul. Rynkowej sporo się działo. Był  kiermasz ciast i ciasteczek przekazanych m.in. przez piekarnię “Bochenek”,  dla najmłodszych przygotowano kręcenie balonów i malowanie twarzy,  a wszystkim czas umilały  występy muzyczne. Oczywiście w świątecznym wydaniu. Targowisko odwiedził również św. Mikołaj, który częstował dzieci przepysznymi jabłkami i mandarynkami.
Podczas imprezy odbywała się zbiórka pieniędzy do puszek oraz licytacja wielu przedmiotów przekazanych przez sponsorów. O stronę artystyczną zadbali D.J. Rafał Kempiński z Kają Kunicką-Michalak, którzy zachęcali do wzięcia udziału w licytacji na rzecz Antosia. Ze zbiórek i licytacji udało się pozyskać kwotę 5526.01 złotych.
Sobotnia impreza nie byłaby możliwa bez wsparcia szerokiego grona ludzi dobrej woli, którym niniejszym tekstem bardzo dziękujemy i zapraszamy do udziału w kolejnej imprezie charytatywnej ?Gramy dla …?. Dla kogo tym razem będziemy zbierać fanty i nakrętki podamy niebawem na naszej stronie internetowej i facebooku.
 (Red.)/ A. Woźna-Pyszewska