Na sygnale Najnowsze Piła Wydarzenia

KACZORY. Funkcjonariusze Posterunku Policji w Kaczorach zatrzymali 24-letniego pilanina, który posiadał przy sobie blisko 190 gramów amfetaminy. Grozi mu do 10 lat więzienia.

We wtorek, 7 grudnia policjanci w ramach służby patrolowali osiedla i ulice gminy Kaczory. W godzinach wieczornych, na jednym z osiedli zauważyli zaparkowane BMW. Kierowca właśnie wysiadał z auta, lecz  na widok radiowozu gwałtownie zawrócił. Funkcjonariusze postanowili sprawdzić powód jego zachowania.

Podczas legitymowania 24-letni pilanin próbował podać fałszywe dane, jednak policjanci skutecznie potwierdzili jego prawdziwą tożsamość. Mężczyzna w trakcie interwencji był bardzo zdenerwowany i ponaglał funkcjonariuszy, aby jak najszybciej zakończyli swoje czynności. Mając istotne podejrzenia mundurowi dokładnie sprawdzili samochód, który należał do 24-latka. Znaleźli w nim woreczek z zawartością blisko 190 gramów amfetaminy – mówi st. sierż. Wojciech Zeszot z KPP w Pile.

Mężczyzna został zatrzymany. Usłyszał zarzuty związane z posiadaniem znacznej ilości narkotyków, za które grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

(Red.)
Fot. KPP Piła