Motocykle na Placu Wolności, czyli 6. Tur Party w Czarnkowie

Czarnków Najnowsze Wydarzenia

CZARNKÓW.11 maja już po raz szósty na czarnkowski piknik motocyklowy “TUR PARTY” zjechali miłośnicy motocykli z całego regionu.

Impreza rozpoczęła się o godz. 15:00 mszą świętą, podczas której zostały poświęcone motocykle. Następnie odbyła się parada motocyklowa ulicami Czarnkowa i okolic. Główna część imprezy trwała na czarnkowskim Placu Wolności. Tam z bliska można było oglądać wspaniałe maszyny. Motocykli było tak dużo, że z trudnością zmieściły się na centralnym placu w mieście.

Organizatorzy zaplanowali również sporo atrakcji dla widzów. Były m.in. pokazy jazdy motocyklami, konkursy z nagrodami i loteria z cennymi nagrodami. Motocyklowa impreza nie mogła odbyć się bez muzyki. W tym roku na scenie w Czarnkowie zagrali: zespół FROM z Czarnkowa, zespół IZOTOP oraz zespół CISZA. Na zakończenie odbyła się zabawa taneczna z muzyką z lat 80’ i 90’.

Czarnkowski TUR PARTY miało również charytatywny charakter. Podczas pikniku odbyła się loteria fantowa na rzecz Centrum Wspierania Rodzin „Swoboda” w Poznaniu. 11 maja warto było spędzić w Czarnkowie na TUR PARTY.

Zapraszamy na kolejne TUR PARTY za rok!

Fot. i opracowanie: Grzegorz Wójcik