Najpiekniejsi z pilskiej PWSZ wybrani!

Najnowsze Piła Wydarzenia

PIŁA. Samorząd Studencki Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. St. Staszica w Pile, zorganizował 15. już Wybory Miss i Mistera Uczelni. Do walki o tytuł najpiękniejszych stanęło 16 kandydatów, co ważne ? o zdobycie korony powalczyli również studenci zagraniczni. 

Studentki i studenci tygodniami przygotowywali się do prezentacji przed publicznością. Specjalnie dla kandydatów zorganizowano m.in. sesje zdjęciowe, czy treningi w Gym Factory. Wszystko to przyniosło doskonałe rezultaty.
10 maja, przed studencką publicznością, zaprezentowali się najpiękniejsi z grona braci studenckiej PWSZ w Pile. Kandydatów wspierał Prorektor ds. jakości Kształcenia i Studentów ? dr Paweł Dahlke.

Tytuł MISS PWSZ w Pile zdobyła OLIWIA CIULA, która została również Miss Publiczności i Miss Internetu. MISTEREM Uczelni został TOMASZ DRZEWIECKI, do którego trafił także tytuł Mistera Publiczności.

Pozostałe wyróżnienia zdobyli:
Wicemiss – Elżbieta Grajewska
Wicemister – Ozan Öztürk
Mister internetu – Kamil Czech

Serdecznie gratulujemy wszystkim Kandydatom, za odwagę i wspaniałą zabawę! Ogromne podziękowania należą się także Samorządowi Studenckiemu za wielką pracę organizacyjną oraz wszystkim Sponsorom, którzy wsparli 15 Wybory Miss i Mistera PWSZ w Pile.

 Aleksandra Fabiszak

 PWSZ PIŁA