Tak bawiło się Niekursko!

Kultura Najnowsze Trzcianka Wydarzenia

NIEKURSKO. Sołtys, Rada Sołecka oraz biblioteka filialna w piękną, słoneczną, czerwcową sobotę zaprosili mieszkańców Niekurska na Festyn Rodzinny z okazji Dnia Dziecka, Dnia Mamy i Dnia Ojca.

Na przybyłych gości czekało mnóstwo atrakcji. Była bitwa na balony wodne, strażacka sztafeta oraz wyścig na nartach po trawie. Ogromnym powodzeniem cieszyło się puszczanie baniek mydlanych. Prowadzone były zabawy ruchowe i konkurencje rodzinne. Odbył się też pokaz talentów, dzieci zaprezentowały się wokalnie, teatralnie i muzycznie. Malowanie twarzy i zaplatanie warkoczyków sprawiło milusińskim dużo radości. Uczestnicy licznych zabaw zostali obdarowani upominkami oraz słodkościami. Wsparciem dla podniebienia były domowe wypieki pań z miejscowego Klubu Seniora oraz kiełbaska z ogniska.

Gorąco dziękujemy wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do organizacji festynu. To panie Magda i Paulina, które pokolorowały twarze naszych pociech, Gabrysia, Ola oraz Julka – dziewczymy dzielnie zaplatały warkoczyki oraz Dominik, który postarał się o nagłośnienie.

Dziękujemy sponsorom. Sa to:  ZAKŁAD USŁUG LEŚNYCH Dariusz Ławniczak, Krzysztof Ławniczak, Jan Pawełczak, AH – ALUMIX Andrzej Hałuszczak, BUD-CHEMIX Zbigniwe Jakrzewski, -F.H.U AUTOCZĘŚCI-HANDEL, SKUP, SPRZEDAŻ, MECHANIKA  POJAZDOWA Jarosław Kotiuszko, OSP NIEKURSKO,  CARITAS NIEKURSKO, SOŁTYS Czesław Kozicki oraz KLUB SENIORA W NIEKURSKU.

Mamy nadzieję, że zobaczymy się na kolejnym festynie już w sierpniu podczas “Dni Niekurska”. Do zobaczenia!