Leszek Miller odwiedził północną Wielkopolskę

Chodzież Najnowsze Piła Polityka Wydarzenia

Zaczął od konferencji prasowej w Poznaniu, a potem wyruszył w trasę po Wielkopolsce. Leszek Miller.  Nowo wybrany poseł do Parlamentu Europejskiego odwiedził kilka miejscowości. Spotkał się również ze sympatykami i działaczami SLD. 

A tę roboczą podróż rozpoczął od otwarcia swojego  biuro poselskiego w Poznaniu. Zapowiedział również otwarcie kolejnych, podobnych placówek m.in. w Gnieźnie i Lesznie.

W marszrucie byłego premiera jako pierwszy znalazł zakład produkcyjny Kabat w Budzyniu, gdzie Miller spotkał się z jego dyrekcją i pracownikami. Kolejnym punktem podróży była Kamienica k.Budzynia. Tam, w gminnym  ośrodku agroturystycznym odbył się piknik zorganizowany przez wójta Budzynia Marcina Sokołowskiego. Europoseł miał okazję porozmawiać z uczestniczącymi w imprezie seniorami.

Leszek Miller odwiedził także Piłę. Spotkanie z dziennikarzami odbyło się przy Ławeczce Staszica. Europoseł mówił o swojej pracy w  Parlamencie Europejskim. Odpowiadał także na pytania dotyczące bieżącej polityki krajowej.

Końcowym puntem wizyty było spotkanie z sympatykami i działaczy SLD.

 (Red.)