Pomóżmy Stefkowi poprez zbiórke na portalu

Chodzież Czarnków Najnowsze Piła Regiony Trzcianka Wałcz Złotów
Stefan urodzil sie 01,04,2015 r z wadą wrodzona lewostronna przepuklina przeponowa, zamartwica urodzeniowa, niewydolnościa  oddechowa. w skali Abgar   w 1 min 1  w 3 min 3  i w 5 min 6. W 1 dobie zycia przeszedl  operacje ratujaca  życie- zszycie przepony po stronie lewej ale i  rowniez utrudniajaca codziennosc. W skutek operacji  lewa cześć ciała jest bardziej napięta i  gorsza fizycznie niz prawa. Od 6 tyg  życia syn jest na lekach przeciwpadaczkowych. od 3 miesiaca zycia bardzo intensywnie rehabilitowany. Jego dzisiejszy rozwój to okolo roczne dziecko, choc ma juz ponad 4,5 roku. Stefanek jest pod stałą opieką wielospecjalistyczną tj. neurolog, kardiolog, chirurg, laryngolog, okulista, pulmonolog, logopeda, psycholog, pedagog, ortopeda , chodzimy rowniez do poradni  wczesnego wspomagania rozwoju, poradni szczepien, poradni metabolicznej i poradni lekarza rodzinnego pediatry.
Na dzien dzisiejszy Stefek ma zdiagnozowane: mozgowe porazenie dzieciece, padaczke, encefalopatie niedokrwienno-niedotlenieniowa, wade wzroku, alergie, znaczne opoznienie w rozwoju psycho-ruchowym, podejrzenie astmy oskrzelowej- aktualnie na lekach, maloglowie, skosnoglowie.
Syn byl dzieckiem lezacym zapatrzonym w sufit- wegetujaca roslina, ale dzieki  stalej systematycznej i intensywnej rehabilitacji udalo nam się osiagnac duze postępy. Stefciu potrafi sam wstac przy meblach, czworakuje potrafi dac buzi, sam usiadzie . Moze dla innych rodzicow czterolatkow to malo, jednak dla nas to wiele. Jestesmy dumni i wzruszeni kazdym sukcesem syna,dlatego uprzejmie prosimy Państwa o pomoc dla Stefanka, by nie zaprzepaścić tego, co juz udało sie nam wypracować.
Koszt  jednego turnusu to 6800 zl, a w przyszlym roku mamy zaplanowane 4,  wiec to okolo 28 tys zł.
Bardzo serdecznie prosimy o pomoc .
Posiadamy rowniez zbiórkę na portalu  siepomaga.pl
Syn jest podopiecznym fundacji Sloneczko Stawnica 33A 77-400 Złotów

Konta bankowe:

Spółdzielczy Bank Ludowy Zakrzewo Oddział w Złotowie

Darowizny w PLN:

89 8944 0003 0000 2088 2000 0010

tytulem 443/B Stefan Borzymowski

KRS 0000186434

 

Każda pomoc mile widziana!

Marta Borzymowska mama Stefanka

( Red.)