Koncert walentynkowy: Bartas Szymoniak w Trzciance / Cactus Pub

Wydarzenia

TRZCIANKA . Serdecznie zapraszamy 15.02.2020 o godzinie 20.30 na KONCERT WALENTYNKOWY: BARTAS SZYMONIAK, który odbędzie się w  Cactus Pub przy ul. Żeromskiego w Trzciance.

Koszt biletów:
– 30,00 zł rezerwacje / przedsprzedaż
– 40,00 zł w dniu koncertu
WALENTYNKOWA PROMOCJA: przy rezerwacji dla pary, cena biletu 50,00 zł / 2 osoby

Rezerwacje SMS +48 608 297 629 (imię i nazwisko, data/nazwa wydarzenia, liczba biletów + ew. dopisek “walentynkowa promocja”).
Miejsca siedzące przyznawane są losowo, według kolejności rezerwacji, z uwzględnieniem rezerwujących grup.

– – – – – i n f o – – – – –

Jest absolwentem Wydziału Kompozycji, Interpretacji, Edukacji i Jazzu Akademii Muzycznej w Katowicach w klasie śpiewu. Gra także na skrzypcach i promuje w Polsce beatbox. W latach 2008–2015 był wokalistą grupy Sztywny Pal Azji. Jest jednym z finalistów programu Idol. Występował na takich imprezach muzycznych jak m.in. Festiwal w Węgorzewie, Festiwal w Opolu, Top Trendy w Sopocie, Ryszarda Riedla w Tychach, „Taste of Polonia” w Chicago.
Marek Sierocki powiedział o nim: ” Ty tworzysz nowy gatunek muzyki ! “, podobnie napisał Onet.pl. O ile dotychczas słyszeliśmy o beatboxerach, wokalistach i instrumentalistach, to ten Artysta łączy w sobie wszystkie te trzy umiejętności – określa je BEATROCKIEM. Jest pierwszym w Polsce Artystą prezentującym takie spectrum.
Wszystkie dźwięki tworzy na żywo sam, własnym aparatem mowy ( bas, perkusja, trąbki,śpiew itd. ) a następnie zapętla na tzw looper. Dźwięk po dźwięku, warstwa po warstwie. Tak powstają kompozycje Artysty – człowieka orkiestry. Towarzyszy mu jedynie multiinstrumentalista – MICHAŁ PARZYMIĘSO.

Serdecznie zapraszamy!!

( Red.)