Inwestycje nad jeziorem Logo

Inwestycje Najnowsze Trzcianka Wydarzenia

TRZCIANKA. Jeszcze w tym roku ukończone zostaną dwie inwestycje prowadzone nad jeziorem Logo. Jedna to „Szatnia na Medal”, a druga to dwa boiska do siatkówki plażowej. Koniec prac przewidziano na wrzesień br.

W przypadku „Szatni na Medal” wartość robót pochłonie 332 100 zł. W ramach tego projektu, nad trzcianeckim jeziorem powstanie szatnia złożona z trzech modułów, wraz z przyłączem do sieci wodno-kanalizacyjnej oraz energetycznej. W zapleczu higieniczno-sanitarnym znajdzie się WC, w tym przystosowane dla osób niepełnosprawnych umywalki, kabiny prysznicowe, ławki z wieszakami. Przy budynku znajdować się będzie prysznic zewnętrzny. Atrakcją będzie taras widokowy, znajdujący się na dachu, z którego będzie można podziwiać panoramę naszego jeziora. „Szatnia na Medal” zostanie oddana do użytku 30 września br.

Jeśli chodzi o dwa boiska do siatkówki plażowej, to całkowity koszt wynosi 50 675,64 zł, a prace zakończą się do 25 września br.

Ponadto, w pobliżu jeziora planowane jest zainstalowanie usługi Camper System, która będzie służyć do opróżniania wozów z nieczystości płynnych. Tutaj koszt projektu wraz z wykonaniem prac powinien zamknąć się w kwocie 100 000 zł.

Dawid Czyż/UM Trzcianka