Nauczyciele i Pracownicy oświaty – wszystkiego najlepszego!

Chodzież Najnowsze Piła Trzcianka Wałcz Złotów

Dzisiaj, 14 października obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej, czyli popularny Dzień Nauczyciela.

Święto upamiętnia powstanie Komisji Edukacji Narodowej utworzonej z inicjatywy króla Stanisława Augusta Poniatowskiego 14 października 1773 r. W Polsce obchodzone jest od 1972 r., od 1982- jako Dzień Edukacji Narodowej.  

***

Miasto i Gmina Trzcianka: Dzień Edukacji Narodowej, to szczególne święto, święto wszystkich nauczycieli i pracowników oświaty. Pragnę podziękować wszystkim Państwu za pasję i entuzjazm oraz trud włożony w wychowanie naszych młodych mieszkańców, kształtowanie postaw patriotycznych, społecznych oraz wskazywanie ponadczasowych wartości. Dzięki Wam, szkoła jest coraz ciekawsza, przyjazna i otwarta. Niech każdego dnia towarzyszy Wam pogoda ducha oraz twórcza pasja przekazywania wiedzy, kształtowania postaw młodych ludzi i wpływania na ich życiowe wybory. Życzę satysfakcji z pracy pedagogicznej, poczucia ważności wykonywanego zawodu, aby przywiązanie i wdzięczność obecnych uczniów wynagradzała Wam trudy niełatwej pracy, a pamięć wychowanków sprzed lat stanowiła dowód na to, jak ogromną rolę spełniliście w ich życiu. To dzięki Wam, młodzi ludzie poznają siebie i swoje pasje, znajdują motywację do zmagania się ze swoimi słabościami. Życzę Wam, aby niełatwa misja nauczyciela, pedagoga, wychowawcy przyniosła jeszcze lepsze efekty, satysfakcję, radość oraz świadomość, że budują Państwo fundamenty pomyślnej i lepszej przyszłości. Proszę przyjąć także najlepsze życzenia zdrowia, zadowolenia, optymizmu oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.

Z wyrazami szacunku,
Krzysztof W. Jaworski
Burmistrz Trzcianki

Gmina Piła: Z okazji Dnia Edukacji Narodowej wszystkim pracownikom oświaty życzymy, by Wasza praca była nieustającą przygodą, by dawała Wam radość i satysfakcję. W tych trudnych czasach życzymy dystansu i uśmiechu. Naszym nauczycielom, kochanym paniom i panom woźnym i pracownikom administracji, dziękujemy za wspomnienia, które do dziś przywołują uśmiech na twarzy.

Gmina i Miasto Jastrowie:

Powiat Chodzieski:

Miasto Wałcz: Wszystkiego, co najlepsze, drodzy Nauczyciele i Pracownicy Oświaty!

Do wszystkich życzeń przyłącza się redakcja Waszych Mediów.

(Red.)/(fb)