Wspólnie dla wakacyjnego bezpieczeństwa

Najnowsze Piła Wydarzenia

PIŁA. Z uwagi na zbliżające się wakacje, 21 czerwca na terenie Ośrodka Turystyczno-Wypoczynkowego Płotki, odbyła się akcja prewencyjna polegająca na promowaniu i przedstawieniu bezpiecznych zasad wypoczynku nad wodą, na plaży i w lesie.

W akcji udział brali przedstawiciele Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Pile, Komendy Powiatowej Policji w Pile, Nadleśnictwa Kaczory i Zdrojowa Góra, Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Pile, a także Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe. Poszczególnych prelegentów służb, uważnie wysłuchiwali najmłodsi mieszkańcy powiatu pilskiego, a także osoby wypoczywające na plaży.

Tegoroczna akcja była kolejną już tego typu wspólną akcją zorganizowaną przez podmioty odpowiedzialne za bezpieczeństwo z terenu powiatu pilskiego. Między innymi dzięki takim wydarzeniom, wzrasta świadomość społeczeństwa o możliwych zagrożeniach, a tym samym gwarantuje bezpieczne i spokojne spędzenie okresu wakacyjnego ? podkreśla mł. asp. Mateusz Kentzer z KP PSP w Pile.

(Red.)
Fot. Mateusz Kentzer