Altvater wyróżniony

Biznes Inwestycje kraj Najnowsze Piła Środowisko Wydarzenia

Podczas zakończonego właśnie  26. Międzynarodowego Kongresu  ENVICON , jednego z najważniejszych wydarzeń dotyczących  ochrony środowiska, Altvater Piła otrzymał wyróżnienie w  konkursie „Aktywni w Wielkopolsce”.

Od lat samorząd województwa wielkopolskiego nagradza podmioty  stosujące najbardziej efektywne sposoby selektywnej zbiórki, promujące  nowe rozwiązania w tym zakresie oraz prowadzące edukację ekologiczną.

– Nagroda „Aktywni w Wielkopolsce” to potwierdzenie, że realizowane  przez nas działania edukacyjne i społeczne, a było ich w 2021 roku ponad  30, są dostrzegane na zewnątrz – mówi dyrektor generalny Altvater Piła  Tomasz Bielański, który nagrodę odebrał z rąk marszałka Jacka  Bogusławskiego. – Ta płaszczyzna działalności Altvatera jest równie ważna,  co odbiór i zagospodarowanie odpadów. Wyróżnienie będzie dla nas  motywacją do jeszcze bardziej wytężonej pracy na rzecz mieszkańców.  Wierzymy, że przez edukację ekologiczną jesteśmy w stanie pozytywnie  wpłynąć na nawyki naszych mieszkańców, ograniczyć liczbę  produkowanych przez nich odpadów i sprawić, że Wielkopolska będzie  jeszcze lepszym miejscem do życia.  Altvater Piła został uhonorowany przez marszałka województwa już po raz  kolejny – dodaje.

Wcześniej nagrodę finansową firma przeznaczyła na kupno  Miejskiego Punktu Elektroodpadów przy galerii VIVO! Tym razem także  będzie służyć mieszkańcom regionu, zostanie bowiem przeznaczona na  zielony ekoprojekt.

Altvater Piła