Bal charytatywnym na rzecz Hospicjum w Pile

Najnowsze Piła Regiony Wydarzenia

W ostatnią sobotę odbył się II Noworoczny Bal Przedsiębiorców zorganizowany przez Izbę Gospodarczą Północnej Wielkopolski połączony z akcentem charytatywnym na rzecz Hospicjum w Pile.

Bal był podsumowanie obchodów jubileuszu 30-lecia IGPW. W gościnnych murach Hotelu Gromada w Pile bawili się przedsiębiorcy zrzeszeni w Izbie Gospodarczej Północnej Wielkopolski i ich przyjaciele. Podczas zabawy odbyły się liczne licytacje oraz sprzedaż cegiełek, którym towarzyszyły ogromne emocje.

Dzięki hojności przedsiębiorców w wyniku licytacji i sprzedaży cegiełek zebrano rekordową kwotę ponad 70 tysięcy złotych na rzecz Hospicjum w Pile. Łącznie w ciągu dwóch edycji balu, przedsiębiorcy zebrali kwotę 120 tysięcy złotych, która w całości została przeznaczona na rzecz pilskiego Hospicjum.

Wspaniałej zabawie towarzyszyły tańce orientalne zespołu Bushra Oriental Dance Group i recitalowy koncert  Sławomira Graczyka zastępcy dyrektora Hospicjum w Pile. Zabawę taneczną poprowadził niezawodny Krzysztof Belak Belgram,  a pamiątkowe fotografie wykonał dla nas Marcin Kelich.  Warto podkreślić, że Krzysztof Belak przekazał na licytacje unikatową płytę a Marcin Kelich całe swoje wynagrodzenie przeznaczył na rzecz Hospicjum.

Dziękujemy naszym drogim przedsiębiorcom za hojne licytacje i wspaniałe upominki rzeczowe przekazane w formie fantów na zakup cegiełek.

Dziękujemy cudownym prowadzącym nasze wydarzenie,  Pani Annie Babij i Krzysztofowi Rauhutowi Członkom Rady naszej Izby, którzy podgrzewali atmosferę licytacji od samego początku do końca.

Już teraz zapraszamy na III Bal Przedsiębiorców, który odbędzie się 20 stycznia 2024 r.

Fot. Marcin Kelich / @fotokelich