Darmowe seanse w nowej odsłonie. Kino samochodowe na parkingu VIVO! Piła

Kultura Najnowsze Piła Wydarzenia

PIŁA. Wracają ulubione przez pilan letnie seanse plenerowe. Od 9 lipca, w każdy czwartek o godz. 21:00, będzie można bezpłatnie oglądać najnowsze hity filmowe. W tym sezonie, z uwzględnieniem wszelkich norm bezpieczeństwa, parking centrum handlowego zamieni się w kino samochodowe. O tym, co zostanie wyświetlone, zadecydują każdorazowo internauci w głosowaniu na fanpage?u VIVO! Piła.

 Wakacyjne seanse pod gołym niebem na stałe wpisały się w kalendarz wydarzeń organizowanych przez VIVO! Piła. W tym roku również nie mogło ich zabraknąć. Po raz pierwszy centrum handlowe zorganizuje na swoim parkingu kino samochodowe. Przez całe wakacje, w każdy czwartek, o godz. 21:00 będą odbywały się bezpłatne pokazy filmów. Podobnie jak w tamtym roku o repertuarze zadecydują w głosowaniu na fanpage?u VIVO! internauci. W najbliższy czwartek, 9 lipca, na inaugurację zostanie wyświetlony ?Green Book? nagrodzony statuetką Oscar 2019 w kategorii najlepszy film lub ?Narodziny Gwiazdy? nominowany w 6 kategoriach na gali Oscarów 2019.

Seanse plenerowe to świetna propozycja na długie letnie wieczory, dlatego nie mogło ich zabraknąć. W tym roku mając na względzie zdrowie i bezpieczeństwo uczestników zdecydowaliśmy się na kino samochodowe. Mamy nadzieję, że lipcowe i sierpniowe pokazy będą dla kinomaniaków prawdziwą ucztą i świetną rozrywką ? mówi Magdalena Drzewiecka, Center Manager VIVO! Piła.

Kolejne odsłony kina samochodowego będą odbywały się w każdy czwartek lipca (16.07, 23.07 i 30.07) i sierpnia (6.08, 13.08, 20.08, 27.08). Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

 Serdecznie zapraszamy!

Joanna Katyńska