Dbaj o zęby!

Wydarzenia

Prawdopodobnie TO NIE TWOJA WINA, że twój uśmiech nie jest śnieżnobiały. Przebarwienia na zębach postępują z wiekiem, oraz powstają w skutek palenia papierosów, picia kawy, wina, jedzenia pokarmów z barwnikami np. kurkuma, buraki czy jagody. Oczywiście, ciężko zrezygnować z tego wszystkiego… Można pić kawę przez słomkę, połykać jagody w całości, a na wino jedynie czasem popatrzeć, ale NIE MUSISZ TEGO sobie robić! Wystarczy jedna wizyta w naszym gabinecie, aby w bezpieczny sposób wybielić swoje zęby do 16 odcieni w godzinę!!!

Laserowy zabieg wybielania zębów w naszym gabinecie polega na nałożeniu na zęby specjalnego żelu, który poddaje się działaniu lampy. Przed zabiegiem badany jest odcień zębów, co powtarza się po wybielaniu. Klient od razu wie, o ile odcieni wybieliły się jego zęby (satysfakcja gwarantowana).

Do wyboru klienci mają dwie lampy: LED i PREMIUM.

Lampa LED wybiela szkliwo, efekt utrzymuje się 6-9 miesięcy, zęby wybielają się o 5-8 odcieni, a przeznaczona jest dla osób, które chcą odświeżyć efekt wybielania albo przebarwień mają niewiele. (349 zł).

Lampa PREMIUM (bestseller) wybiela szkliwo i zębinę, efekt utrzymuje się 1-1,5 roku, zęby wybielą się nawet do 16 odcieni i zaleca się ją dla osób z dużymi przebarwieniami oraz, tych które wybielają zęby po raz pierwszy. (499 zł)

Piękny uśmiech to jeden z naszych największych atrybutów. Z badań socjologów wynika, że osoby z białymi zębami oceniane są jako młodsze niż w rzeczywistości, oraz o 10 % bardziej pożądane na rynku pracy, nie mówiąc już o ogólnej atrakcyjności.

☎️ 690059200 ☎️ Największa sieć gabinetów w Polsce. Ponad 10 lat doświadczenia. 100% Satysfakcji oraz 100 000 zadowolonych klientów. W razie pytań jesteśmy do dyspozycji. Zapraszamy również na naszą stronę internetową http://wybielaniezebow-clue.pl/

Wybielanie zębów Szczecinek – White and Beauty