Drużyna na medal!

Chodzież Najnowsze Sport Wydarzenia

POZNAŃ. 13 lutego br. w Poznaniu odbyły się Mistrzostwa Wielkopolski w kategorii młodzików, juniorów młodszych, juniorów i seniorów, a zarazem festiwal dzieci w judo.

Na mistrzostwach nie zabrakło judoków Uczniowskiego Klubu Sportowego w Chodzieży. Reprezentowało go jedenastu zawodników. W tym najważniejszym w roku turnieju województwa wielkopolskiego zdobyli 11 medali.

Srebrny medal zdobyła Martyna Kołodziejczak do 26 kg oraz Zuzanna Hekert do 20 kg. Brązowe medale zdobyli: Zofia Rębarz 20 kg, Feliks Kołodziejczak 20 kg, Adrian Grela 31 kg, Franciszek Wożniczka 31kg, Szymon Białczyk 48 kg, Natasza Panfil 52 kg, Amelia Hekert 52 kg, Konrad Marciniak 90 kg, Kamil Wolniewicz do 100 kg.

Zarząd UKS dziękuje Urzędowi Miasta Chodzież za wszelką okazaną pomoc, a także Panu Krystianowi Paluszkiewiczowi za bezinteresowną pomoc w Klubie.

?Wielkie Gratulacje dla zawodników, trenerów i rodziców za zaangażowanie w rozwój judo w naszym mieście ? dodaje.