Drzwi Otwarte PWSZ w Pile

Najnowsze Piła Wydarzenia
PIŁA. Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Stanisława Staszica w Pile organizuje dzień Drzwi Otwartych Uczelni, który odbędzie się w sobotę 16 marca w godzinach 10.00-14.00.
Podczas tego wydarzenia, które formułą różnić będzie się od innych wydarzeń uczelnianych, jak festiwale nauki czy pikniki techniczne, chcielibyśmy zaprosić mieszkańców regionu do zapoznania się z kampusem akademickim, z bazą dydaktyczną PWSZ w Pile, z laboratoriami i pracowniami wszystkich instytutów.
Szczególną uwagę poświęcimy nowo otwartemu Centrum Symulacji Medycznych. Pragniemy zaprezentować krótkie pokazy oraz możliwości kształcenia w tym nowoczesnym obiekcie, przygotowującym kadry medyczne regionu.Dla odwiedzających Uczelnię w tym dniu, przygotowaliśmy również ofertę mini prezentacji i spotkań z wykładowcami oraz studentami z kierunków inżynierskich, ekonomicznych, humanistycznych oraz pozostałych kierunków medycznych.

Co ważne, uczestnicy Dnia Otwartego, będą mogli spotkać się także z naszymi zagranicznymi studentami oraz zdobędą szczegółowe informacje o procedurze rekrutacji.
Wszyscy odwiedzający mury PWSZ w Pile, będą mogli liczyć na wsparcie ze strony Samorządu Studenckiego, który pomoże w uzyskaniu wszelkich informacji oraz oprowadzi po miejscach na terenie kampusu, które doskonale oddają akademicki klimat regionu.
Wszystkie szczegóły znajdują się na stronie www.pwsz.pila.pl
 
 Aleksandra Faiszak
 PWSZ Piła