Dzięki Wam Nadia robi postępy

Wydarzenia

Nadia przeszła 3 operacje kardiochirurgiczne, koarktacje aorty i bandingu tętnicy płucnej, a także plastykę zastawki trójdzielnej.

Córka po porodzie leżała i walczyła o życie w klinice w Poznaniu. D 4 roku życia miała wstawioną rurkę tracheostomijną, doszła padaczka lekko oporna z napadami wtórnie uogólniającymi się. Nadia ma również obustronny niedosłuch zmysłowo – nerwowy głębokiego stopnia a wraz z tym opóźniony rozwój psychoruchowy, do tego doszła astma oskrzelowa i dysplazja oskrzelowo – płucna.

Każdy jeden procent podatku jest przeznaczony na kontynuację rehabilitacji, która jest bardzo ważna w życiu Nadii, dzięki niej moje dziecko staje się coraz bardziej samodzielne, ręce są bardziej sprawne, ruchy bardziej sprecyzowane, np dwa lata temu moja córka nie potrafiła założyć buta, teraz umie, dla zdrowego dziecka jest to chwila, dwa razy próby unas to trwa dwa razy dłużej…. Może złapać zamek i odsunąć zamek żeby ściągnąć kurtek, wcześniej nawet nie wiedziała inie mogła zlapac zamka, dla rodzica które ma zdrowe dziecko to są banalne rzeczy, dla nas to jest ogromny sukces. To jednak zasługa wszystkich tych którzy dokładają swój 1 procent dla mojej dzielnej dziewczyny, dzięki Wam wszystkim i jej ciężkiej pracy widoczne są rezultaty, dla mnie to ogromne szczęście i jestem naprawdę dumna z niej, za każdy mały postęp.

Jeśli chcesz pomóc podaruj nam swój 1%

Fundacja Słoneczko KRS 0000186434 Cel NADIA WALERIA KUICH 151/K

 

Agnieszka Król