Dzielnicowi zatrzymali poszukiwanego

Czarnków Na sygnale Wydarzenia

Za więzienne kraty trafił 37-latek zatrzymany przez trzcianeckich dzielnicowych. Mężczyzna poszukiwany był przez Sąd Rejonowy w Trzciance za kradzieże i włamania.

13 marca br., około godziny 12:30 dzielnicowi z Komisariatu Policji w Trzciance zatrzymali na terenie miasta ukrywającego się przed wymiarem sprawiedliwości mężczyznę. Podczas legitymowania okazało się, że 37-latek poszukiwany był na podstawie zarządzenia Sądu Rejonowego w Trzciance. Mężczyzna ma do odbycia karę jednego roku pozbawienia wolności za kradzieże i włamania. Po zatrzymaniu został przewieziony do policyjnej celi, a następnie do zakładu karnego, gdzie odbędzie zasądzoną karę.

Przy okazji przypominamy Państwu o ogólnodostępnych internetowych bazach osób poszukiwanych i zaginionych – poszukiwani.policja.pl, zaginieni.policja.pl.

W policyjnych portalach można odnaleźć informacje o osobach poszukiwanych listami gończymi oraz zaginionych, w tym również z naszego powiatu. W serwisach zamieszczane są dane tylko tych osób, co do których jest zgoda na publikację wydana przez sąd lub prokuraturę. Oprócz zdjęć, imion i nazwisk, a także m.in. informacji o pseudonimach, rysopisach, płci, wieku, rodzaju przestępstw, za jakie dana osoba jest poszukiwana, w serwisach znajdują się także dane jednostek prowadzących poszukiwania. Baza ta jest cały czas sukcesywnie uzupełniana.

  • KPP Czarnków. Karolina Górzna-Kustra