Dzień Matki w Vivo!

Najnowsze Piła Wydarzenia

PIŁA. Najwspanialsze, najpiękniejsze i najlepsze na świecie. Ich święto przypada 26 maja. O kim mowa? Oczywiście o Mamach! W VIVO! Piła z okazji tego wyjątkowego dnia, w godz.  13:00 ? 19:00, przygotowano warsztaty wyplatania wianków i robienia stroików z kwiatów oraz występy muzyczne dzieci.

Udział w warsztatach jest bezpłatny, jednak obowiązują zapisy.

W prawdzie nie ma jednej daty Dnia Matki, jednakże święto to obchodzi się w najdalszych zakątkach globu, a wyraz Mama brzmi nieomal identycznie w większości języków świata. Wymiar i znaczenie święta jest uniwersalny. W zależności od tradycji mamy otrzymują różne prezenty, którymi pociechy okazują szacunek, dziękują za wychowanie i otrzymaną miłość. Poszukując oryginalnych upominków często zapomina się, że spędzenie ze sobą czasu może być równie udaną niespodzianką. W Dzień Matki 26 maja, w godz. 13:00 ? 19:00, w VIVO! Piła zostaną przeprowadzone warsztaty florystyczne, w czasie których uczestnicy, pod okiem specjalisty, stworzą własne, unikalne wianki i stroiki z kwiatów. Do dyspozycji będą mieli żywe i sztuczne kwiaty oraz kolorowe wstążki. Efekty swojej pracy zabiorą ze sobą do domów razem z pamiątkowym zdjęciem wykonanym na tle kwiecistej łąki. Podczas wydarzenia czas umilą występy muzyczne utalentowanych dzieci. Na specjalnie przygotowanej scenie zaśpiewają mali artyści z zespołu Muzolaki Muzykalne Dzieciaki ze studia kreatywnego Okrzyk Radości i z zespołu Esti ze Studia Esti.

Więź łącząca Matkę i dziecko jest szczególna. Zdając sobie z tego sprawę, stworzyliśmy przestrzeń, w której już w najbliższą niedziele będzie można miło spędzić czas. Serdecznie zapraszamy do świętowania wszystkie Mamy, wspólnie z pociechami ? mówi Magdalena Drzewiecka, Center Menager VIVO! Piła.

Warsztaty rozpoczynają się o każdej pełnej godzinie i trwają 45 minut. Aby wziąć w nich udział, należy zapisać się poprzez fanpage Facebook? owy VIVO! Piła. Wydarzenie jest bezpłatne. Liczba miejsc ograniczona.

Joanna Katyńska